: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

КОНДИЦІОНЕРИ

Результат пошуку зображень за запитом "CHIGO logo png"

Результат пошуку зображень за запитом "hisense logo png"

Результат пошуку зображень за запитом "TCL кондиционер реклама"

Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "haier кондиционер реклама"

КОТЛИ

vaillant boiler repairs

Результат пошуку зображень за запитом "viessmann logo png"

Вентиляція

pritochno vityazhnaya ustanovka prana 150

Контакти

contact-icon
 
ПП "АнтиХолод" 
46010, м. Тернопіль вул. Поліська 1 (3 поверх)
Територія НАФТОБАЗИ

+38 (0352) 25-74-78

+38 (0352) 42-72-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ гуртових продаж:

Ігор Митар       

тел.: +38 097 929-79-59

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

спасибо fmcinema.ru
книги здесь, на korall-93.ru

Сервісне обслуговування кондиціонерів – це вигідна і розумна економія

Давно позаду той час, коли кондиціонери були розкішшю. Сьогодні кліматична технічка всюди: в котеджах, квартирах, магазинах, ресторанах, барах і офісах. Змінились і запити клієнтів, які все частіше надають перевагу брендам з світовим ім’ям. Mitsubishi, Daikin, Panasonic – займають лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки. Але навіть найякісніший продукт потребує правильної експлуатації і бережливого догляду. Щоб запобігти несправностям, спеціалісти рекомендують регулярне сервісне обслуговування кондиціонера, що дозволить значно (на 20-50%) продовжити строк його служби. Адже погіршення параметрів роботи кондиціонера відбувається непомітно для оточуючих, а спостереження спеціаліста за його станом шляхом періодичного вимірювання параметрів дозволить попередити аварію.

Кондиціонер необхідно чистити!

Весь пил, що назбирав і накопичив ваш кондиціонер за попередній рік, звичайно, нікуди не подівся. Він залишився на фільтрі кондиціонера, і під час «першого запуску» в новому сезоні кондиціонер просто «видихнув» з себе частину забруднень. Під час активного користування кондиціонером, після 2-3 тижнів роботи, кондиціонер починає елементарно ганяти по квартирі пил – просто тому, що поверхня фільтра кондиціонера забруднилась і потребує термінової чистки.

З таким «вихлопом» з кондиціонера нерідко бувають пов’язані проблеми зі здоров’ям. По-перше, те що зимувало всередині вашого кондиціонера не просто банальний пил. Це концентрат небезпечних бактерій, вірусів і алергенів. Пил і вологе середовище, яке утворюється в кондиціонері – оптимальне місце для розмноження хвороботворних бактерій.

Відомо, що найнебезпечніша інфекція «з кондиціонера» - це так звана «хвороба легіонерів». Збудником даної хвороби є «легіонера», здатна викликати у людини важку форму пневмонії. Хвороба розпочинається як звичайна простуда: з легкого недомагання і помірно підвищеної температури, і без натяку на те, що всі ці симптоми з’явилися в наслідок забруднення кондиціонера. А через 3-20 днів стан людини, в просторі якої є кондиціонер, різко погіршується, з’являється сильна слабкість. Хворі обов’язково госпіталізуються.

Улюблене місце перебування легіонери – різноманітні системи охолодження, в тому числі і кондиціонери. Правда, домашніх кондиціонерів це стосується в останню чергу, але ризикувати в будь-якому випадку не варто. В історії відомі випадки, коли централізовані системи охолодження, і кондиціонери, заражені легіонелою, зупиняли роботу великих офісів.

До речі, не можна забувати, що літо саме по собі важкий період для більшості алергіків, більша частина яких мають кондиціонери в себе вдома або на роботі. У людей, які мають алергію або бронхіальну астму, проходить загострення захворювань: червоніють очі, подразнюються слизові оболонки носа і горла, в астматиків частішають приступи задухи і затяжного кашлю. Якщо в цей момент погіршити стан людини пилом з фільтра кондиціонера, то хвороба може набути дуже важкого стану.

Як і будь-яке складне обладнання, кондиціонер потребує постійного догляду. Неуважне ставлення і відсутність профілактики, може призвести до погіршення якості роботи обладнання і навіть його поломки. При цьому не має значення, наскільки якісним і надійним є обладнання. Навіть найкращі кондиціонери найвідоміших працівників не застраховані від поломок. Тому дуже важливим є регулярне сервісне обслуговування і чистка кондиціонера.

Ми рекомендуємо проводити сервіс (чистку) кондиціонера не рідше одного разу в півроку. Це стандартний строк для типових умов використання. В залежності від реальної ситуації він може як збільшуватися, так і зменшуватися. Наприклад, якщо Ви використовуєте кондиціонер вдома, тільки влітку і не кожен день, то можна обійтися і одним сервісним обслуговуванням в рік. З іншого боку, компаніям, які використовують кондиціонер кожен день (і тим більше цілодобово) необхідний щомісячний сервіс.

 

Коли і як проводиться сервісне обслуговування кондиціонерів?

 Зазвичай сервісне обслуговування кондиціонерів рекомендується проводити 1-2 рази в рік, весною – перед запуском системи після «зимової сплячки», і восени – при переводі системи на зимовий режим. Дана рекомендація, щоправда, стосується лише тих кондиціонерів, які працюють в стандартних умовах. Інша справа, якщо мова йде про серверні і промислові кліматичні установки. Сервісне обслуговування таких складних систем слід проводити частіше: 3-4 рази на рік. При цьому, для того, щоб уникнути дрібних несправностей, так і повноцінного ремонту обладнання, ми рекомендуємо заключити договір на сервісне обслуговування. Адже договір забезпечить своєчасне проведення профілактики і діагностики обладнання, постійний контроль за параметрами його роботи, швидку реакцію на заявку про неналежну роботу агрегатів, усунення неполадок в найкоротші строки і гарантію на виконані роботи.

 Сервісне обслуговування в себе включає:

• Зовнішній огляд стану кондиціонера
• Перевірка кріплень внутрішнього блока
• чистка теплообмінника зовнішнього блока, апаратів високого тиску (при необхідності)
• чистка теплообмінника внутрішнього блоку
• чистка корпуса внутрішнього блока
• чистка крильчатки внутрішнього блока
• чистка дренажного трубопроводу внутрішнього блока
• чистка фільтрів внутрішнього блока
• дезінфекція елементів повітря розподілення
• перевірка кількості фреону в кондиціонері
• дозаправка кондиціонера фреоном (при необхідності)
• перевірка температури вихідного повітря з внутрішнього блока кондиціонера
• діагностика режимів роботи, перевірка наявності кодів помилок

 Вартість робіт на сервісне обслуговування кондиціонера

Вид робіт Вартість, грн.
 Сервісне обслуговування настінної спліт-системи до 5,5 кВт  250
 Сервісне обслуговування касетної спліт-системи до 5,5 кВт  300
Сервісне обслуговування канальної спліт-системи до 5,5 кВт 335
Сервісне обслуговування консольної спліт-системи від 5,5 кВт до 10,5 кВт
300
Сервісне обслуговування касетної спліт-системи від 5,5 кВт до 10,5 кВт 350
Сервісне обслуговування канальної спліт-системи від 5,5 кВт до 10,5 кВт 400
Дозаправка кондиціонера фреоном
300