: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

КОНДИЦІОНЕРИ

Результат пошуку зображень за запитом "CHIGO logo png"

Результат пошуку зображень за запитом "hisense logo png"

Результат пошуку зображень за запитом "TCL кондиционер реклама"

Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "haier кондиционер реклама"

КОТЛИ

vaillant boiler repairs

Результат пошуку зображень за запитом "viessmann logo png"

Вентиляція

pritochno vityazhnaya ustanovka prana 150

Контакти

contact-icon
 
ПП "АнтиХолод" 
46010, м. Тернопіль вул. Поліська 1 (3 поверх)
Територія НАФТОБАЗИ

+38 (0352) 25-74-78

+38 (0352) 42-72-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ гуртових продаж:

Ігор Митар       

тел.: +38 097 929-79-59

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Монтаж сонячних колекторів

 

 

Сонячні колектори  Сонячним колектором називається установка, яка використовує енергію сонячної радіації для потреб опалення та гарячого водопостачання.

  Розрізняють такі типи сонячних колекторів: вакуумні, промислові, плоскі, з концентраторами і комбіновані.

  В умовах від'ємних температур найоптимальнішим для використання є вакуумний колектор, в нього найвищий ККД. Радіація в сонячному колекторі поглинається за допомогою спеціальної поверхні, що контактує з мідними трубками, котрі слугують для циркуляції  теплоносія.

  Останній проходить по всій площі колектора , після чого нагрівається і потрапляє в резервуар , в якому віддає тепло в бак - акумулятор тепла. Для колекторів та трубопроводів необхідна хороша теплоізоляція , яка зменшує втрати енергії.

  Описана вище конструкція, що складається з трубок і поглинаючої поверхні , розміщується в скляних вакуумованих трубках. Вони виконані з особливого скла, для якого властива висока ступінь хімічної стійкості, теплостійкості, а також ударної міцності. Між внутрішньою і зовнішньою трубою знаходиться кільцеподібний простір, в якому створюється вакуум, що сприяє ефективному зменшенню втрати тепла.

  Встановлення сонячних колекторів дозволить повністю задовольнити потреби гарячого водопостачання в літній період і зменшити навантаження на установки для забезпечення ГВП та обігріву будинку в зимовий час. Великою перевагою сонячного колектора є його екологічність. На кількість і температуру нагрітої за день води впливають багато факторів: висота сонця над горизонтом, кількість споживаної гарячої води, ступінь ясності дня, температура холодної води, температура повітря, конфігурація системи і т. д.

  Тому перед тим, як здійснити монтаж сонячних колекторів, слід провести аналіз, котрий встановлює можливе споживання гарячої води і тепла, і розташування об'єкта. Сонячні колектори є найбільш ефективним рішенням для районів, яким властиві максимальна кількість сонячних днів у році і висота сонця над горизонтом.