: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

КОНДИЦІОНЕРИ

Результат пошуку зображень за запитом "CHIGO logo png"

Результат пошуку зображень за запитом "hisense logo png"

Результат пошуку зображень за запитом "TCL кондиционер реклама"

Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "haier кондиционер реклама"

КОТЛИ

vaillant boiler repairs

Результат пошуку зображень за запитом "viessmann logo png"

Вентиляція

pritochno vityazhnaya ustanovka prana 150

Контакти

contact-icon
 
ПП "АнтиХолод" 
46010, м. Тернопіль вул. Поліська 1 (3 поверх)
Територія НАФТОБАЗИ

+38 (0352) 25-74-78

+38 (0352) 42-72-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ гуртових продаж:

Ігор Митар       

тел.: +38 097 929-79-59

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

спасибо fmcinema.ru
книги здесь, на korall-93.ru

Низькотемпературні теплові насоис DAIKIN Altherma

 

Daikin Altherma пропонує дві низькотемпературні системи разом з опалюванням, охолодженням і системою ГВП, кожна з них під’єднується до однієї і тієї ж лінії аксесуарів.

Тепловий насос низькотемпературної системи Daikin Altherma являється складовою частиною інноваційного модельного ряду, і має найкращі характеристики клімат контролю:

Найкращі показники сезонної ефективності з найбільшою економією експлуатаційних витрат

 • прекрасні показники COP
 • мінімальна потреба в електропостачанні
 • найвища ефективність, що отримується в найбільш широкому діапазоні температур зовнішнього повітря

Прекрасно підходить для новобудов, а також для будинків з низьким споживанням енергії

 • виконання для дуже низьких теплових навантажень
 • розрахований, щоб витримувати найсуворіші зимові умови
 • опалювання, охолодження і ГВП в одній системі

 

 

Пропонується в 3 рішеннях

Вбудований підлоговий блок що економить простір і час установки

 • усі компоненти і з’єднання заводського виготовлення
 • потрібно дуже малий простір для установки
 • мінімальне споживання електроенергії при постійній наявності гарячої води

Вбудований сонячний блок, що максимально використовує поновлюване джерело енергії і забезпечує найвищий комфорт

 • ГВП з можливістю підключення безнапірної гелиотермичної системи
 • легкий пластиковий бак
 • бівалентна опція: комбінується з додатковим джерелом теплоти
 • можливе управління сторонніми пристроями

Настінний блок, гнучкий при установці і підключенні ГВП

 • Компактний блок з невеликою площею установки, практично не потрібно бічні проміжки
 • Комбінується з окремим баком ГВП місткістю до 500 літрів, з можливістю підключення сонячного колектора.

Гарантована робота: Daikin Altherma підходить для усіх кліматичних умов, витримує навіть найсуворіші зимові умови

Компанія Daikin славиться своїм новаторським підходом до розробки захисту від заморожування у своєму модельному ряду систем з тепловим насосом. Зовнішні блоки спеціально розроблені із захистом від наростання льоду, навіть у найсуворіших зимових умовах.

Низькотемпературна система Daikin Altherma гарантовано працює до температури зовнішнього повітря – 25°C. Це забезпечує надійну роботу теплового насоса навіть у найхолодніших кліматичних умовах.

Номенклатура Daikin Altherma 4-8 кВт має спеціальний корпус, що дозволяє усунути ризик утворення льоду на теплообміннику зовнішнього блоку.

 • Зовнішній блок має вільно підвішений теплообмінник що дозволяє усунути накопичення льоду в нижній частині блоку. Це є ключем до надійного захисту від заморожування і додатковою перевагою, оскільки при цьому не вимагається електричний підігрівач піддону.
 • Повітророзподільна грати також спеціально розрахована на захист від накопичення льоду.

Номенклатура Daikin Altherma 11-16 кВт (ERLQ – C) має спеціальний захист від заморожування, щоб усунути ризик утворення льоду на теплообміннику зовнішнього блоку.

 • Гарячий газ: гарячий газоподібний холодагент  що поступає з компресора, проходить через нижню пластину, щоб в основі не утворювався лід, і усі отвори для зливу були відкриті.
 • Холодний газ: перш ніж трубопровід холодагенту розділяється розподільником на відгалуження, холодагент проходить по нижній частині теплообмінника, щоб ця нижня частина була вільна від льоду.

У системах номенклатури ERLQ – C встановлено тільки малопотужний підігрівач піддону (35 Вт) з розвиненою логікою управління, працюючий лише під час циклів розморожування. Це економить близько 90% електроенергії  порівняно з традиційною системою теплового насоса з підігрівачем піддону, керованим термостатом.

ВБУДОВАНИЙ ПІДЛОГОВИЙ БЛОК, що ЕКОНОМИТЬ ПРОСТІР І ЧАС УСТАНОВКИ

 • До складу блоку включений бак ГВП з нержавіючої стали, для якого вже змонтовані на заводі усі з’єднання з модулем теплового насоса. Це дозволяє виконати швидку установку  порівняно з традиційним монтажем (настінний монтаж з окремим баком ГВП), де треба підключити тільки водопровід та трубопровід холодагенту.
 • У складі – все гідравлічні компоненти (циркуляційний насос,  розширювальний бак, резервний нагрівач, і так далі). Немає необхідності шукати компоненти інших торгових марок.
 • Електрична друкована плата і гідравлічні компоненти доступні спереду. Це забезпечує просте обслуговування і дозволяє уникнути ризику ушкодження електричних компонентів із-за витоків води.
 • Все з’єднання водопроводу і трубопроводу холодагенту знаходяться зверху блока, що робить підключення простим і доступним. Підключення ззаду не потрібні, що дозволяє заощадити площу установки.

В порівнянні з традиційною розділеною версією настінного внутрішнього блоку і окремого бака ГВП, вбудований внутрішній блок значно зменшує необхідний простір, необхідний для установки.

Менше площа розташування: маючи ширину тільки 600 мм і глибина 728 мм, вбудований внутрішній блок має площу розташування, порівнянну з іншими побутовими приладами. Менше площа установки: практично не потрібні бічні проміжки, не потрібно простір за блоком для трубопроводів, оскільки з’єднання трубопроводів розташовуються згори. В результаті площа установки складає тільки 0,45 м².

Мала висота установки: обидві версії 180 л і 260 л мають висоту 173 см Необхідна висота установки менше 2 м.

Компактність вбудованого внутрішнього блоку підвищується за рахунок витонченого дизайну і сучасного зовнішнього вигляду, що гармонійно поєднується з іншими побутовими приладами.


ВБУДОВАНИЙ СОНЯЧНИЙ БЛОК, що МАКСИМАЛЬНО ВИКОРИСТОВУЄ ПОНОВЛЮВАНЕ ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ та ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАЙВИЩИЙ КОМФОРТ

ГВП з можливістю підключення геліотермічної системи (зворотний стік) без тиску та напірної гелиотермічної системи.

Вбудований сонячний блок використовує безкоштовну енергію сонця, допомагаючи виробляти побутову гарячу воду.

У піковий час, 80% сонячної енергії може бути перетворене в корисне тепло, що стало можливим завдяки надзвичайно високій ефективності наших пласких сонячних панелей. У цій області, сонячна енергія і теплові насоси ідеально доповнюють один одного. Тепловий насос додає необхідну кількість тепла для задоволення попиту системи в теплоті.

Графік нижче показує, коли і в якому ступені гелиотермічна система підтримує опалювання і нагрів води.


У поєднанні з тепловим насосом, який також працює з регенеративною енергією довкілля, використання допоміжної енергії зводиться до мінімуму.

Залежно від потреб Вашого замовника, може бути запропонована безнапірна або напірна система.

Термальна система ГВП без тиску (з EHSX – A)

Сонячні колектори заповнюються тільки водою, коли є досить сонячного тепла. В цьому випадку обоє насоса швидко включаються і заповнюються колектори водою з бака-накопичувача. Після заповнення, яке триває менше хвилини, один з насосів вимикається, а інший насос підтримує циркуляцію води.

Якщо рівень сонячної енергії недостатній або для геліотермічного бака непотрібно більше тепла, поживний насос відключається, і вся вода геліотермічної системи зливається у бак-накопичувач. Додавання антифризу не є необхідним, оскільки якщо установка не використовується, поверхні колектора не заповнюються водою. Ще одна екологічна перевага!

Геліотермічна система с тиском (з EHSXB – A)

При необхідності можна також запропонувати напірну термальну систему ГВП. Система наповнюється рідким теплоносієм з відповідним об’ємом антифризу, щоб уникнути замерзання взимку. Уся система ізолюється.

Абсолютно гігієнічний легкий пластиковий бак

Вбудований теплоаккумулятор є гігієнічним по воді, і виконаний на основі сучасної технології.

Завдяки проточному принципу, бактерії Legionella не можуть рости, що усуває необхідність циклу термічній дезинфекції. Його виняткові гігієнічні переваги по воді були підтверджені ретельним дослідженням в Інституті гігієни при Університеті Тюбингена.

Бівалентна опція: комбінується з додатковим джерелом теплоти (тільки EHSXB – A)

Тепло від інших джерел також може ефективно зберігатися у внутрішньому блоці. Геліотермічна система може бути доповнена бойлерами, працюючими на рідкому паливі, газі, гранульними бойлерами, дров’яними печами із задніми бойлерами, для опалювання і вироблення гарячої води. Якщо Ви доки не встановлюєте геліотермічну систему, то вона може бути швидко і легко встановлена в майбутньому.

Можливе керування  сторонніми приладами

1. Управління сторонніми пристроями

Пульт управління дозволяє повністю управляти виробленням гарячої води, що є центральною частиною системи опалювання, а також регулювати роботу теплового насоса. Таке комплексне управління забезпечує найвищу ефективність системи і оптимальні умови опалення, ГВП і охолодження. Просте, зручне використання з інтуїтивною навігацією меню може здійснюватися із смартфону, на якому встановлено відповідне застосування.

2. Чітке відображення і проста модифікація

На дисплеї відображаються значення і параметри у вигляді відкритого тексту. Всі режими роботи, програми таймера та робочі параметри можна швидко встановити і змінити. Важливі системні параметри системи можуть мати доступ і адаптуватися фахівцем, залежно від Ваших переваг.

3. Простий пульт управління з легким регулюванням

Температура води для опалення регулюється відповідно до температури зовнішнього повітря. Пульт управління автоматично визначає зиму і літо, і включає/відключає режим опалювання відповідно до потреби.

Простий у використанні пульт управління. Пульт має таймер, що індивідуально настроюється, для зручного управління контуром опалювання і виробленням гарячої води, і може бути доповнений пультом управління приміщенням, щоб контролювати систему опалювання.

НАСТІННИЙ БЛОК, ГНУЧКИЙ ПРИ УСТАНОВЦІ І ПІДКЛЮЧЕННІ ГВП

Настінний внутрішній блок

1. Якщо використання системи Daikin Altherma не потрібно для ГВП:

 • В складі – всі гідравлічні компоненти (циркуляційний насос, розширювальний бак,  резервний нагрівач і т.д.),  тому немає необхідності шукати компоненти інших торгових марок
 • Усі гідравлічні компоненти і друкована плата доступні спереду, що забезпечує просте обслуговування
 • Компактний блок: 890 мм (вага) x 480 мм (ширина) x 344 мм (глибина)
 • Невелика площа установки, оскільки практично не потрібні додаткові бічні проміжки
 • Сучасний зовнішній вигляд, що гармонійно поєднується з іншими побутовими приладами.

2. Настінний внутрішній блок можна використати спільно з окремим баком ГВП

 • EKHWS бак з нержавіючої сталі: 150л, 200л або 300л
 • EKHWE емальований бак: 150л, 200л або 300л.

3. Якщо для ГВП треба підключення до сонячного колектору:

Сонячні колектори

В середньому упродовж усього року сонце дає нам половину необхідної енергії для безкоштовного нагріву побутової води до відповідного рівня.


Високоефективні колектори перетворять усю короткохвильову сонячну енергію в тепло завдяки своєму високоселективному покриттю. Колектори можуть встановлюватися на черепичних покрівлях.

Термальна система ГВП без тиску

Сонячні колектори заповнюються тільки водою, коли є досить сонячного тепла. В цьому випадку обидва насоси швидко включаються і заповнюються колектори водою з бака-накопичувача. Після заповнення, яке триває менше хвилини, один з насосів вимикається, а інший насос підтримує циркуляцію води.

Якщо рівень сонячної енергії недостатній або для гелиотермического бака не вимагається більше тепло, поживний насос відключається, і уся вода гелиотермической системи зливається у бак-накопичувач.

Додавання антифризу не є необхідним оскільки якщо установка не використовується, то поверхні колектора не заповнюються водою – ще одна екологічна перевага!

Поліпропіленовий бак EKHWP: 300л або 500л із вбудованим насосом сонячного колектора

 • Висока ефективність, оскільки в системі не потрібно гліколь
 • Добре ізольований бак, що мінімізує втрати теплоти
 • Можливе допоміжне використання для опалення
 • Поліпшений захист від заморожування для сонячних колекторів, покритих снігом

Геліотермічна система із тиском

При необхідності, також може бути запропонована термальна система ГВП із тиском. Система наповнюється рідким теплоносієм з відповідним об’ємом антифризу, щоб уникнути замерзання взимку. Уся система ізолюється. Для підключення бака ГВП (EKHWS чи EKHWE) до сонячного колектора, знадобиться адаптер і насосна станція сонячного колектора.

Моноблочна система

Все в одному зовнішньому блоці


На додаток до спліт-систем Daikin Altherma, компанія Daikin пропонує варіант моноблока, де всі деталі гідравліки розташовані в зовнішньому блоці. Водопровід цієї нової системи, на відміну від трубопроводу холодагенту, поступає усередину із зовнішнього блоку, що значно прискорює і полегшує монтаж в домашніх умовах.

Доступні варіанти продуктивності моноблока: 6, 8 кВт і 11, 14, 16 кВт.

ТІЛЬКИ ЗОВНІШНІЙ БЛОК

Захист від заморожування гідравлічних частин


Щоб захистити водопровід від замерзання взимку, передбачена ізоляція на усі гідравлічні компоненти є також спеціальна програма активації насоса і резервного нагрівача, якщо це необхідно. Це дозволяє запобігти пониженню температури води нижче точки замерзання і виключити необхідність доповнення гліколя у водопроводі.

Моноблок Daikin Altherma доступний в декількох варіантах:

 • тільки нагрів або нагрів і охолодження
 • з підігрівачем піддону або без нього
 • однофазний або трифазний
 • 6кВт, 8кВт, 11кВт, 14кВт або 16кВт

Вбудований електричний резервний нагрівач як додатковий елемент нагріву при дуже низьких зовнішніх температурах. Моноблок Daikin Altherma може бути оснащений резервним нагрівачем 6кВт, який можна відрегулювати на 3кВт(однофазні блоки) або 2 кВт(трифазні блоки), змінивши порядок електромонтажу.

При необхідності, в приміщенні можна встановити “лінійний” резервний нагрівач 6 кВт(також можна відрегулювати на 2 кВт або 3 кВт).

Моделі Daikin Altherma малої  продуктивності(6 – 8 кВт) оснащені ротаційними компресорами. Ротаційні компресори займають гідну позицію в сфері енергозбереження упродовж останніх 10 років і застосовуються в тисячах зовнішніх блоків (відсутність витоків і шумів).

Спіральні компресори моделей Daikin Altherma (11 – 16 кВт) – це компактні надійні безшумні пристрої, що гарантують оптимальні робочі характеристики (без клапанів і вбудованих з’єднань з важелем, що коливається) і ефективність роботи (завдяки малому початковій витраті і постійному коефіцієнту стискування). Це технологія, яка вже використовується у багатьох теплових насосах Daikin.

БАК ГВП І СОНЯЧНИЙ КОЛЕКТОР

Daikin пропонує бак ГВП, який задовольнить будь-які побажання Ваших покупців, будь то просто побажання мати бак ГВП або побажання скористатися сонячною енергією.

EKHWS / EKHWE Бак ГВП

 • Пропонується у варіантах 150, 200 і 300 л
 • Нержавіюча сталь (EKHWS) або емаль (EKHWE)

Геліотермічна система із тиском


В середньому упродовж усього року сонце дає нам половину необхідній енергії для безкоштовного нагріву побутової води до що відповідає рівня. Високоефективні колектори перетворять усю короткохвильову сонячну енергію в тепло завдяки своєму високоселективному покриттю. Колектори можуть встановлюватися на черепичних покрівлях.

При необхідності можна також запропонувати напірну термальну систему ГВП. Система наповнюється рідким теплоносієм з відповідним об’ємом антифризу, щоб уникнути замерзання взимку. Вся система ізолюється. Для підключення бака ГВП(EKHWS або EKHWE) до сонячного колектору, знадобиться адаптер і насос сонячного колектора.

EKHWP Бак ГВП з можливістю подключения солнечного коллектора без тиску

 • Доступні 2 баки об’ємом: 300 і 500 літрів
 • Можна використати спільно з безнапірною геліотермічною системою
 • Оптимізовані підключення
 • Нескладна  установка кожного контура системи
 • Поліпшений дизайн: привабливий колір і нова форма
 • Оптимізовано для зручного транспортування і установки
 • Добра ізоляція дозволяє понизити енерговитрати
 • Висока витрата завдяки оптимальній технології підключення
 • Зручні з’єднання полегшують установку.

Термальна система ГВП без тиску

Сонячні колектори заповнюються тільки водою, коли є досить сонячного тепла. У цьому випадку обидва насоси швидко включаються і заповнюються колектори водою з бака-накопичувача. Після заповнення, яке триває менше хвилини, один з насосів вимикається, а інший насос підтримує циркуляцію води.

Якщо рівень сонячної енергії недостатній або для геліотермічного бака не вимагається більше тепло, поживний насос відключається, і вся вода геліотермічної  системи зливається у бак-накопичувач.

Додавання антифризу не є необхідним, оскільки якщо установка не використовується, то поверхні колектора не заповнюються водою – ще одна екологічна перевага!

ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ

Системний пульт управління

Плавна зміна температури в залежності від погоди

Коли функція плавної зміни температури включена те задане значення температури води на виході буде залежати від температури зовнішнього повітря. При низьких температурах зовнішнього повітря, температура води на виході підвищуватиметься, щоб забезпечити підвищену потребу приміщення в опалюванні. При більш високих температурах температура води на виході знижуватиметься для економії енергії.

Додатковий кімнатний терморегулятор

В якості додаткової функції до безпровідного кімнатному терморегулятору зовнішній датчик (EKRTETS) може також розташовуватися між нагрівальною установкою під підлогою і самою підлогою. Терморегулятор вимірює кімнатну температуру і обмінюється даними безпосередньо з інтерфейсом користувача.

На ЖК екрані кімнатного терморегулятора оперативно відображається необхідна інформація  о налаштуваннях системи Daikin Altherma. Користувач може легко управляти різними меню з наступними основними функціями і режимами:

 • Налаштування температури приміщення на підставі вимірів вбудованого або зовнішнього датчика
 • Режим охолодження і нагріву
 • Функція Вимк. (з інтегрованою функцією захисту від замерзання)
 • Функціональний режим відпустки
 • Комфорт і режими скороченої роботи
 • Час (день і місяць)
 • Програмований тижневий таймер з 2 визначуваними користувачем і 5 заданими програмами, з можливістю програмування до 12 дій в день
 • Функція блокування
 • Установка обмежень. Монтажник може змінити максимальні і мінімальні межі
 • Захист температури у підлоги і захист від конденсації при охолодженні підлоги *

* тільки у комбінації з EKRTETS

Конвектор системи теплового насосу

Конвектор для теплового насосу може виконувати функцію нагріву і охолодження в разі потреби, тому що це більше, ніж просто фанкойл.


Конвектор для теплового насосу також має дуже низький рівень шуму.

У комбінації системи теплих підлог і фанкойлов низька температура води на виході, яка грає важливу роль для продуктивності, підходить для системи теплих підлог, але фанкойли повинні бути досить великого розміру, щоб віддавати відповідний рівень тепла при відносно низькій температурі води. Конвектор для теплового насоса вирішує цю проблему.

Конвектор для теплового насоса може виробляти відповідний рівень тепла при низькій температурі води на виході, будучи невеликого розміру.

Замість того, щоб контур води на виході підключати та відключати через термостат в одному головному приміщенні, кожен конвектор з тепловим насосом можна безпосередньо під’єднати до внутрішнього блоку Daikin Altherma, мікропроцесорному центру системи. Це дозволяє обігрівати всі приміщення при необхідності, причому незалежно від стану інших приміщень.

Конвектор для теплового насоса покращує продуктивність приблизно на 25 % в порівнянні з системою опалення, що поєднує в собі систему теплих підлог і звичайні фанкойли.

Він може просто замінити наявні теплові нагрівачі завдяки своїй установці “підключи і працюй”.