: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

Контакти

contact-icon
 
ПП "АнтиХолод" 
46010, м. Тернопіль вул. Поліська 1 (3 поверх)
Територія НАФТОБАЗИ

+38 (0352) 25-74-78

+38 (0352) 42-72-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

спасибо fmcinema.ru
книги здесь, на korall-93.ru

 

Кондиціонер для серверної. Охолодження серверної

Вибір кондиціонера для серверної

Кондиціонер в серверну – це необхідність. У будь-якого власника звичайного комп’ютера або ноутбуку є розуміння того, що комп’ютер виділяє тепло в процесі свої роботи.

Приблизний розрахунок: системний блок виділяє в оточуюче середовище в формі теплової енергії 100 % від споживаної потужності. Дані по споживанню можна отримати з паспорта, при цьому закладається коефіцієнт неповного завантаження обладнання від 0,9 до 0,7. Тобто в середньому на 10 кВт номінальної потужності енергоспоживання на виході – 8 кВт тепла. Якщо не організувати его відведення (комплекс мір по охолодженню за допомогою витяжної вентиляції і відведенню тепла з допомогою кондиціонера), то приміщення суттєво прогріється і вентилятор кулера буде проганяти через систему тепле повітря, коефіцієнт тепловіддачі якого суттєво нижчий, що призведе до перегріву обладнання.


При організації кондиціонування серверної кімнати кліматичні компанії стикаються з трьома основними проблемами.

 

1. Необхідність забезпечення круглорічного охолодження.

Кондиціонер повинен працювати не залежно від температури зовнішнього повітря. Це під силу не всім. Тільки найкращі моделі можуть працювати 24 години в добу всю зиму при від’ємних температурах. Замерзає масло, яке міститься в фреоні, знижується ККД, підвищується зношення. Це необхідно передбачити.

2. Необхідність забезпечення безперебійного охолодження.

Збій в роботі системи кондиціонування – це можливий перегрів і відключення обладнання. В невеликих серверних кімнатах використовують побутові кондиціонери, які обладнані зимовим комплектом, які мають 75-100 % запас по потужності охолодження. Тобто на серверну шафу з тепловиділенням 3 кВт встановлюється кондиціонер 5-6 кВт. Проте кращий варіант дорожчий, але більш адекватний з точки зору безпеки і довговічності обладнання – це встановлення 2-х кондиціонерів на 4,5 кВт с поперемінним включення кожного з них.

3. Необхідність підтримання заданих параметрів вологості.

Як правило це забезпечується складними, напівпромисловими системами – прецезійними кондиціонерами, які призначені не тільки для охолодження приміщення, а і для підтримування заданих параметрів вологості повітря.

З готових рішень можна підібрати лише варіанти для невеликих серверних кімнат с виділенням тепла до 10 кВт. Тут повністю може вистачити звичайних спліт-систем, обладнаних зимовими комплектами.

Безперебійність роботи системи охолодження серверної кімнати забезпечується за рахунок резервування і запасу потужності.

По-перше, якщо надходження тепла складає, наприклад, 7 кВт, то бажано встановити спліт-системи, мінімум 2 блоки, на 9 кВт. Щоб жодна з систем не виходила на граничні режими роботи, оскільки на максимальних режимах ресурс виробляється більш інтенсивно.

По-друге, встановлення резервного блоку, який зможе охолоджувати приміщення при поломці єдиного або одного з двох основних кондиціонерів.

По-третє, автоматизація управління охолодженням. Найпростіша схема – це ввімкнення/вимкнення обладнання з використанням блоку почергової роботи на 2 незалежних кондиціонери. Поширена схема: робота одного кондиціонера на протязі 24 годин, з подальшим ввімкненням другого, спільною роботою на протязі нетривалого періоду часу (щоб другий блок зміг вийти на робочі температури без форсажу) і вимкнення першого блоку. Трішки складніша схема роботи з трьома блоками. В цьому випадку один з блоків взагалі «відпочиває» дві доби або працюють дві спліт-системи на мінімальних режимах, що суттєво продовжує срок служби обладнання

Оснащення кондиціонера зимовим комплектом

Зимовий комплект для кондиціонера складається з трьох складових:

  • Регулятор швидкості обертання електродвигуна вентилятора компресорно-конденсаторного блоку кондиціонера. Це одна з основних, найскладніших технічно виконаних частин зимового комплекту. Основне призначення – зменшення швидкості обертання вентилятора. Він не повинен допустити обдув повітрям теплообмінника повітрям з температурою +30 і -20 градусів з однаковою інтенсивністю. Регулятор представляє собою прилад побудований на базі симісторного широтно-імпульсного модулятора. В якості сенсора регулятора використовують термістор, який механічно закріплюється до теплообмінника конденсатора в зоні конденсації. Регулятор, як правило, має позитивну лінійну робочу характеристику в координатах «швидкість обертання вентилятора теплообмінника» - «температура в зоні конденсації».
  • Нагрівач картера компресора. Мета – нагріти масло, яке знаходиться в фреоні для забезпечення змащування деталей компресора. В протилежному випадку металева стружка неминуча. А це збільшення зазору деталей, порушення центрування, збільшення амплітуди коливання з подальшим повним виходом компресора з ладу.
  • Підігрів зливу дренажа. Утворення конденсату у внутрішньому блоці - побічний ефект кондиціонування. А тепер уявіть, що волога, яка виходить на вулицю по дренажній трубі, потрапляє на трубку з від’ємною температурою. Результат – обмерзання і витікання дренажу з внутрішнього блоку в приміщення.

Часто, при достатньому рівні організації серверного приміщення обладнання розміщують на стелажах і в шафах. Щоб не охолоджувати все приміщення повістю, холодне повітря підводять безпосередньо до обладнання, використовуючи канальні кондиціонери. Такий варіант хороший тим, що внутрішній блок канального кондиціонера здійснює забір повітря по повітропроводах і, охолоджуючи його, подає назад. При такій схемі різко зменшуються витрати на охолодження, скорочується забруднення серверної, через шафу проходить такий самий об’єм повітря, який очищується фільтрами внутрішнього блоку спліт-системи з незначним додаванням повітря ззовні.

Більш складні об’єкти потребують виконання детальних розрахунків і підбору обладнання, яке часто поставляється під замовлення на певний об’єкт.

На завершення хочеться відмітити: так, прецезійні кондиціонери з контролем вологості, чистоти і температури повітря – це верх досконалості. Встановлення таких систем дозволяє повністю виключити ризики виходу з ладу обладнання. Але вартість встановлення досить висока і робить такий крок рентабельним тільки в великих серверних з величезним об’ємом інформації, в серверних, де не просто втрата (велика кількість даних резервується), а проста зупинка обладнання викликає колосальні затрати.

В серверних кімнатах середніх компаній достатнього обґрунтовано використання спліт-систем побутового призначення (настінних, касетних, канальних і т. д.), доукомплектованих зимовим комплектом і при необхідності – системою почергової роботи при встановленні двох і більше кондиціонерів

В будь-якому випадку, наша компанія допоможе в вирішенні проблеми охолодження серверної кімнати. Кондиціонер в серверній – це, як вже було сказано, необхідність для будь-якої компанії. Цінність даних, ціна простою цілого офісу через спрацювання захисту від перегріву – несумірні з вартістю обладнання і його монтажу.

Також хотілося б відмітити: в кого б ви не замовили кондиціонер – не забувайте проводити регулярне сервісне обслуговування! Адже кондиціонер в серверній працює постійно, пропускаючи кожну годину через себе сотні кубічних метрів повітря, що призводить до забруднення теплообмінника і випаровувала. А це може призвести до перегріву і виходу компресора з ладу. Періодичне сервісне обслуговування (два рази на рік) суттєво продовжить службу спліт-системи. Повірте, це дешевше, ніж кожен рік встановлювати кондиціонер для охолодження серверів! Крім цього ми надаємо послуги по встановленню нових систем на заміну, тим які вийшли з ладу, на стару трасу.

Спираючись на свій багаторічний досвід і напрацьовану статистику по відмовах обладнання, ми рекомендуємо встановлювати обладнання таких торгових марок, як MitsubishiElectric, MitsubishiHeavyIndustries, Daikin. Так як нагрівати приміщення навряд чи потрібно (його і так нагрівають сервера), то встановлювати краще і дешевше блоки, які працюють тільки на холод, щоправда, деякі виробники «по замовчуванню» виготовляють моделі, які працюють і на холод і на тепло.

Кондиціонери для використання в серверних на прикладі обладнання торгової марки Mitsubishi Electric

Побутова спліт-система MS-GF20/25/35VA

PU-P71/100 зовнішні блоки для роботи тільки на холод, для касетних, канальних і стельових внутрішніх блоків